Prikazuje se svih 2 rezultata
Baterija
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 300Ah, 3840Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
1.699,00 €
SKU:
UBL-12-300-PRO
| Težina | 28,25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 3840Wh |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 300Ah, 3840Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Metalno kućište
1.749,00 €
SKU:
ULM-12-300
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,0 × 43,0 × 16,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3840Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







