Prikazuje se jedan rezultat
Ecoflow baterijski agregat
EcoFlow Delta 2
799,00 €
SKU:
EF ZMR330-EU
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21,1 × 28,1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 1800 W |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 50 min (0-80%) |
| Ulazi | AC punjač – 1200W Solarni punjač – 500W maksimalno, 11-60V, 15A Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – ukupno 1800 W (udar 2700 W) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







