Prikazuje se svih 9 rezultata
Hladnjak za brod
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 115L
SKU:
IT-115
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 112 × 49 × 49 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 115 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 160L
SKU:
IT-160
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 130 × 53 × 51 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 160 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 25L
SKU:
IT-25
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42,5 × 37,5 × 46 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 25 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 260L
SKU:
IT-260
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 59 × 58 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 260 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 40L
SKU:
IT-40
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57 × 46 × 43 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 40 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 56L
SKU:
IT-56
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 82 × 42 × 41 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 56 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 70L
SKU:
IT-70
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 86,5 × 44,5 × 44 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 70 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera 90L
SKU:
IT-90
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 93 × 47 × 47 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 90 litara |
| Jamstvo | 5 godina |
ICEY-TEK Ledenica / Jacera Dual Lid 90L
SKU:
IT-90 DL
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 93 × 47 × 47 cm |
| Proizvođač | Icey-Tek |
| Kapacitet | 90 litara |
| Jamstvo | 5 godina |







