Prikazuje se svih 3 rezultata
PV
EcoFlow 100W Fleksibilni Solarni Panel
SKU:
EF ZMS330
129,00 €
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 105,5 × 61,2 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W (+/-5W) |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
159,00 €
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 400W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZPTSP300-L-2
379,00 €
| Težina | 100 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 172,2 × 113,4 × 3,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 400W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |







