Prikazuje se svih 2 rezultata
victron baterija
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512120610
1.335,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 100Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT524110610
1.675,00 €
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 65,0 × 16,3 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 3 godine |







