Prikazuje se svih 12 rezultata
victron baterija
Baterija Victron AGM 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121084
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101084
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151084
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800104
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151104
| Težina | 48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550104
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121104
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101104
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 220Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412201104
| Težina | 66 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800084
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550084
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 220Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412201084
| Težina | 65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







