Prikazuje se svih 2 rezultata
Produžni
EcoFlow MC4 Solar Extension Cable
SKU:
EF-MC4-3m
49,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 6 mjeseci |
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
25,00 €
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







