Prikazujemo 1–16 od 27 rezultata
EcoFlow
EcoFlow 100W Fleksibilni Solarni Panel
129,00 €
SKU:
EF ZMS330
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 105,5 × 61,2 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W (+/-5W) |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
159,00 €
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 220W Prijenosni Solarni Panel
399,00 €
SKU:
EF SOLAR220W
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 183 × 82 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 220 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow 28” Tilt Mount Bracket – nagibni nosač
56,00 €
SKU:
AA-frame-28in
| Težina | 1,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 102 × 74 × 11 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 50” Tilt Mount Bracket – nagibni nosač
99,00 €
SKU:
AA-frame-50in
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 129 × 16 × 17,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow AC Cable EU
29,00 €
SKU:
EFDELTA-AC-CABLE-1.5m-EU
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | AC ulaz |
| Izlazi | AC izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Balcony Hook Kit – komplet nosač solarnih panela za balkon
99,00 €
SKU:
EF PTSP300HOOK
| Težina | 3,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 112,5 × 14,5 × 6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-AC Cable (3m)
29,00 €
SKU:
EFL-BKWAC-3m-EU
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x AC ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-AC Cable (5m)
39,00 €
SKU:
EFL-BKWAC-5m-EU
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 500 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x AC ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (DELTA EB)
39,00 €
SKU:
EFL-BKWDELTAEBCable-0.4m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x XT150 ulaz |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (DELTA Pro)
49,00 €
SKU:
EF BKWDELTAProCable-0.5m
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x XT150 ulaz |
| Izlaz | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow BKW-Battery Cable (RIVER)
29,00 €
SKU:
EF BKWRIVERCable-0.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x auto punjač |
| Izlazi | 1x XT150 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Car Charge XT60 Cable
46,00 €
SKU:
EF-CAR-XT60CBL1.5M
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x utičnica za cigarete za automobil |
| Izlazi | XT60 konektor |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow MC4 to XT60i Solar Cable 2.5m
25,00 €
SKU:
EF LMC4-XT60i-2.5m
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 250 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | MC4 ulaz |
| Izlazi | XT60 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |







