Prikazujemo 17–24 od 24 rezultata
Exide
Baterija Exide Equipment Gel 12V 210Ah ES2400
777,00 €
SKU:
ES2400
| Težina | 64 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 210 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 80Ah ES900
SKU:
ES900
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 85Ah ES950
363,00 €
SKU:
ES950
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 85 Ah |
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 230Ah ET1600
499,00 €
SKU:
ET1600
| Težina | 65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 230 Ah |
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 80Ah ET550
175,00 €
SKU:
ET550
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 25Ah ES290
149,00 €
SKU:
ES290
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16 × 17 × 12 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 25 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 40Ah ES450
199,00 €
SKU:
ES450
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 17 × 17 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 40 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 56Ah ES650
249,00 €
SKU:
ES650
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 56 Ah |







