Prikazuje se svih 2 rezultata
Rigidni
EcoFlow 175W Rigidni Solarni Panel
149,00 €
SKU:
EF SOLAR175W-1-AKIT-1
| Proizvođač | EcoFlow |
|---|---|
| Snaga | 175 W |
| Učinkovitost (%) | 25 |
| Napon otvorenog kruga (V) | 25.5 |
| Kratkospojna struja (A) | 8.3 |
| Dimenzije | 117.6 x 76.2 x 3 |
| Težina | 12 kg |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
159,00 €
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







