Prikazuje se svih 3 rezultata
Baterije
Baterija RoyPow B12100 (LiFePO4, 12V, 100Ah, IP67)
SKU:
B12100
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,5 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 100 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S12105 (LiFePO4, 12V, 105Ah, IP65)
SKU:
S12105C
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34,6 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 105Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow S12200B (LiFePO4, 12V, 200Ah, IP65)
SKU:
S12200B
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 24 × 22 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |







