Prikazujemo 1–16 od 25 rezultata
Servisne baterije
Baterija Victron AGM 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121084
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101084
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151084
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800104
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151104
| Težina | 48 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550104
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121104
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101104
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron GEL 12V, 220Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412201104
| Težina | 66 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | GEL |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800084
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550084
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 135Ah ET950
281,00 €
SKU:
ET950
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 19 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 135 Ah |
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 180Ah ET1300
358,00 €
SKU:
ET1300
| Težina | 50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 180Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 110Ah ES1200
467,00 €
SKU:
ES1200
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 120Ah ES1300
558,00 €
SKU:
ES1300
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34 × 17 × 28 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 120 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 120Ah ES1350
525,00 €
SKU:
ES1350
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 18 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 120 Ah |







