Prikazujemo 1–16 od 18 rezultata
Servisne baterije
Baterija Victron AGM 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121084
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101084
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151084
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800084
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550084
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 220Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412201084
| Težina | 65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 23,8 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 220Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (105Ah, 840 105 095)
SKU:
840105095
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 950A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (60Ah, 840 060 068)
SKU:
840060068
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 680A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (70Ah, 840 070 076)
SKU:
840070076
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 760A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (80Ah, 840 080 080)
SKU:
840080080
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (95Ah, 840 095 085)
SKU:
840095085
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 850A |
Baterija Ecobat AGM 12V, 160Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
EDC12-150
403,00 €
| Težina | 45,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,1 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 160Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
EDC12-200
527,00 €
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53 × 20,6 × 22,2 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 270Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
EDC12-270
656,00 €
| Težina | 77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26,8 × 22,4 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 270 Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
EDC12-75
206,00 €
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M6 |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
AGM25
182,00 €
| Težina | 21,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,7 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







