Prikazuje se svih 13 rezultata
Solarni paneli
EcoFlow 100W Fleksibilni Solarni Panel
129,00 €
SKU:
EF ZMS330
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 105,5 × 61,2 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W (+/-5W) |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow 175W Rigidni Solarni Panel
149,00 €
SKU:
EF SOLAR175W-1-AKIT-1
| Proizvođač | EcoFlow |
|---|---|
| Snaga | 175 W |
| Učinkovitost (%) | 25 |
| Napon otvorenog kruga (V) | 25.5 |
| Kratkospojna struja (A) | 8.3 |
| Dimenzije | 117.6 x 76.2 x 3 |
| Težina | 12 kg |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
159,00 €
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 220W Prijenosni Solarni Panel
399,00 €
SKU:
EF SOLAR220W
| Težina | 12,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 183 × 82 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 220 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow 400W Lightweight Prijenosni Solarni Panel
649,00 €
SKU:
EF SOLARLIGHT400W-P-DXT4EU
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 400W |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 45W Prijenosni Solarni Panel (USB-C)
79,00 €
SKU:
EF SOLAR45W
| Težina | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 31 × 1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow 60W Prijenosni Solarni Panel (USB-C)
99,00 €
SKU:
EF SOLAR60W-C
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 135 × 30 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow Stream – Solarna Elektrana za Vrt / Dvorište
649,00 € – 749,00 €Raspon cijena: od 649,00 € do 749,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
EF Stream-Vrt
EcoFlow 110W Prijenosni Solarni Panel
179,00 €
SKU:
EF SOLAR110W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 158 × 52 × 2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 110 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 160W Prijenosni Solarni Panel
249,00 €
SKU:
EF SOLAR160W
| Težina | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 157 × 68 × 2,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 160 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







