SOLARNI PANELI
EcoFlow 400W Lightweight Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLARLIGHT400W-P-DXT4EU
649,00 €
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 400W |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 450W Rigidni Solarni Panel (2 komada)
SKU:
EF SOLAR450W-2
499,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190,8 × 113,4 × 3 cm |
| Snaga | 450W |
| Jamstvo (mj) | 144 |
| Istaknuta obavijest | NOVO |
EcoFlow 45W Prijenosni Solarni Panel (USB-C)
SKU:
EF SOLAR45W
79,00 €
| Težina | 1,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 31 × 1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow 60W Prijenosni Solarni Panel (USB-C)
SKU:
EF SOLAR60W-C
99,00 €
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 135 × 30 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow NextGen 160W Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR160W-N
249,00 €
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Snaga | 160W |
| Dimenzije (cm) | 60 x 161 x 2.5 |
| Težina (kg) | 5,6 |
| Jamstvo (mj) | 24 |
EcoFlow NextGen 220W Dvostrani Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR220W-N
399,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Snaga | 220W + 175W |
| Dimenzije (cm) | 61 x 215 x 25, 61 x 59 x 32 |
| Težina (kg) | 7 |
| Jamstvo (mj) | 24 |
EcoFlow 110W Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR110W
179,00 €
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 158 × 52 × 2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 110 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 160W Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR160W
249,00 €
| Težina | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 157 × 68 × 2,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 160 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 2x200W Fleksibilni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR200W-Flex
299,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Snaga | 200W |
| Dimenzije (cm) | 114.8 x 117 x 0.4 |
| Težina (kg) | 4.5 |
| Jamstvo (mj) | 12 |
EcoFlow 60W Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR60W
169,00 €
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Snaga | 60W |
| Efikasnost | 23.4% |
| Težina (kg) | 3.2 |
| Dimenzije (cm) | Otvoren: 103*40.2*2.5, Sklopljen: 38*40.2*2.5 |
| Jamstvo (mj) | 24 |







