Prikazuje se svih 6 rezultata
Trgovina
Baterija RoyPow S12105 (LiFePO4, 12V, 105Ah, IP65)
SKU:
S12105C
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34,6 × 17,5 × 19 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 105Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Super B Nomada 12V105Ah
SKU:
900020000950
1.480,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,7 × 9 × 17,5 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 105Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Super B Nomada 12V105Ah-LT
SKU:
900020001190
1.695,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43,7 × 9 × 17,5 cm |
| Proizvođač | Super B |
| Kapacitet | 105Ah |
| Nazivni napon | 12V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (105Ah, 840 105 095)
SKU:
840105095
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 950A |
Baterija Varta Professional Starter (105Ah, 820 054 080)
SKU:
820054080
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Starter (105Ah, 820 055 080)
SKU:
820055080
184,00 €
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 105Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |







