Prikazuje se svih 7 rezultata
Trgovina
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 3500 ciklusa
739,00 €
SKU:
S12-100LFP
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >3500 pri 100% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 12V, 100Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
699,00 €
SKU:
R12-100LFP
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 50Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
669,00 €
SKU:
R24-50LFP
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 17 × 21 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Rolls 24V, 50Ah, LiFePO4, Bluetooth, BMS, 6000 ciklusa
699,00 €
SKU:
S24-50LFP
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Rolls |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | >6000 pri 80% |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
199,00 €
SKU:
JM-12-100
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron GEL, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
209,00 €
SKU:
JDG-12-100
| Težina | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | 3500 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron Olovno Ugljična, 12V, 100Ah, 1200Wh, Deep-Cycle
249,00 €
SKU:
JPC-12-100
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,1 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 1200Wh |
| Ciklus baterije | 5000 (30%) |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |







