Prikazuje se svih 5 rezultata
Trgovina
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 100Ah, 1280Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512110610
912,00 €
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Ultimatron Ecowatt LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, LCD, Integrirani Smart BMS
SKU:
ECO-12-100
489,00 €
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-100
669,00 €
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULS-12-100
659,00 €
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULS-12-100H
699,00 €
| Težina | 12,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 17,5 × 18,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







