Prikazuje se svih 6 rezultata
Trgovina
Baterija RoyPow S12200B (LiFePO4, 12V, 200Ah, IP65)
SKU:
S12200B
Baterija Ecobat AGM 12V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
527,00 €
SKU:
EDC12-200
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53 × 20,6 × 22,2 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
609,00 €
SKU:
ECLC12-200
| Težina | 58,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53,2 × 20,6 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
299,00 €
SKU:
ECLC6-200
| Težina | 30,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,6 × 16,8 × 22,0 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 6V |







