Prikazuje se svih 3 rezultata
Trgovina
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 160Ah, 2048Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512116610
1.199,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
EcoFlow Delta 2 Max
SKU:
EF DELTA2MAX-EU
2.099,00 €
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49,7 × 24,2 × 30,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 2400W, X-Boost 3100W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Brzina punjenja | 53 min (80%) |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Ulazi | AC: X-stream Fast Charge 2300W, 10A XT60: 11-60V, 15A, jedan konektor 500W; dva konektora 1000W |
| Izlazi | 4xAC: 2400W ukupno (udarna snaga 4800W) 2xUSB-A: 5V, 2.4A, 12W Max 2xUSB-A Fast charge izlazi: 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 15A, 18W Max 2xUSB-C: 5/9/12/15/20V, 5A, 100W Max 2xDC5521: 12.6V, 3A, 38W Max |
| Bluetooth | Da |
| Wi-Fi | Da |
| UPS | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow DELTA 2 Max Dodatna Baterija
SKU:
EF DELTA2MAX-EB
1.099,00 €
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,4 × 23,5 × 28,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Ulaz | 51.2V, 2000W Max |
| Izlaz | 51.2V, 3200W Max |
| Kompatibilnost | DELTA 2 / DELTA Max 2000 / DELTA 2 Max |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







