Prikazuje se svih 3 rezultata
Trgovina
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 180Ah, 2304Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512118610
990,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 180Ah, 2304Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
ULM-12-180
1.099,00 €
| Težina | 23,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,7 × 33,8 × 15,2 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 180Ah, 2304Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
SKU:
ULM-12-180H
1.149,00 €
| Težina | 23,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,7 × 33,8 × 15,2 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







