Prikazuje se svih 3 rezultata
Trgovina
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-75
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat AGM 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
206,00 €
SKU:
EDC12-75
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M6 |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
182,00 €
SKU:
AGM25
| Težina | 21,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,7 × 21,6 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







