Prikazuje se svih 5 rezultata
Trgovina
Baterija Exide Equipment Gel 12V 80Ah ES900
SKU:
ES900
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80Ah |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (80Ah, EFB 930 080 080)
SKU:
930080080
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose AGM (80Ah, 840 080 080)
SKU:
840080080
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Green Cell AGM, 12V, 80Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
AGM57
185,00 €
| Težina | 22,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 22,8 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Tip baterije | AGM |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Green Cell LFP, 12.8V, 80Ah, 960Wh
SKU:
CAV12
499,00 €
| Težina | 10,38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,8 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Green Cell |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12,8V |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







