Prikazuje se svih 5 rezultata
Trgovina
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 180Ah, 2304Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512118610
990,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512120610
1.335,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 50Ah, 640Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512050610
555,00 €
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,8 × 14,7 × 19,9 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 640Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 160Ah, 2048Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512116610
1.199,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2048Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 330Ah, 4224Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512132410
2.316,00 €
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,9 × 20,6 × 26,5 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 4224Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |







