Prikazuje se svih 3 rezultata
Trgovina
EcoFlow Delta 3
749,00 €
SKU:
EF DELTA3-EU
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Plus
849,00 €
SKU:
EF DELTA3P-EU
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
Ultimatron Hibridni Inverter, 2.2kVA, 1800W, 12VDC, 220VAC, 80A, MPPT
329,00 €
SKU:
SP-2200
| Težina | 4,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40,5 × 28,6 × 9,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Snaga | 1800W |
| Faze | monofazni |
| Napon baterije | 12VDC |
| Jamstvo | 24 mjeseci |







