Prikazujemo 17–25 od 25 rezultata
Trgovina
Nosač Minn Kota RTA-55 za Quest Trolling Motore
SKU:
1854055
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Nosač Minn Kota RTA-62 za 72″-112″ za Trolling Motore
SKU:
1854062
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 110W Prijenosni Solarni Panel
179,00 €
SKU:
EF SOLAR110W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 158 × 52 × 2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 110 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow 160W Prijenosni Solarni Panel
249,00 €
SKU:
EF SOLAR160W
| Težina | 5,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 157 × 68 × 2,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 160 W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator (prijenosni hladnjak)
899,00 €
SKU:
EF ZYDBX100-EU
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow GLACIER Portable Refrigerator + GLACIER Battery (prijenosni frižider + baterija)
1.399,00 €
SKU:
EF ZYDBX100-EU-ZYDBX100EB
| Težina | 25,15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 77,6 × 38,5 × 44,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 180W |
| Kapacitet | Jednozonski: 38L – Dvozonski: 36L |
| Ciklus baterije | 40 sati (uz Plug-in bateriju) |
| Brzina punjenja | 2,2h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100-240V, 50/60Hz, 180W DC ulaz – 12-24V Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A Maksimum) Solarni punjač – 240W (11-60V, 13A Maksimum) |
| Izlazi | USB-C izlaz – 100 W |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow WAVE 2 prijenosni klima uređaj
899,00 €
SKU:
EF ZYDKT210-EU
| Težina | 14,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,8 × 29,7 × 33,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 820W |
| Kapacitet | 1500W/5100BTU – hlađenje 1800W / 6100BTU – grijanje |
| Ciklus baterije | 8h (s dodatnom baterijom) |
| Brzina punjenja | 2h (AC punjenje do 100%) |
| Ulazi | AC ulaz – 100/240V, 50/60Hz, 820W maksimalno Auto punjač – 96W/192W (12/24V, 8A maksimalno) Solarni punjač – 11-60V, 13A, 400W maksimalno |
| Izlazi | Ne |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, PWM, 10A, 12V/24V
19,00 €
SKU:
RTD1210
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,0 × 7,8 × 3,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Ultimatron Solarni Kontroler Punjenja, PWM, 20A, 12V/24V
23,00 €
SKU:
RTD1220
| Težina | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,0 × 7,8 × 3,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







