Prikazuje se svih 2 rezultata
Ultimatron
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 180Ah, 2304Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
1.099,00 €
SKU:
ULM-12-180
| Težina | 23,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,7 × 33,8 × 15,2 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 180Ah, 2304Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
1.149,00 €
SKU:
ULM-12-180H
| Težina | 23,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,7 × 33,8 × 15,2 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







