Prikazuje se svih 4 rezultata
Vikendica
BOS LE300 112 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
BOS LE300-112Ah
1.559,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 112 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 268 mm |
BOS LE300 168 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
BOS LE300-168Ah
2.290,00 €
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 168 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 402 mm |
BOS LE300 28 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
12000201
514,00 €
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 28 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 67 mm |
BOS LE300 56 Ah – Pametni sustav litijskih baterija
SKU:
12001301
809,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Proizvođač | BOS |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 56 Ah |
| Ciklus baterije | > 3000 |
| Dimenzije | 175 x 229 x 134 mm |







