Dodaci
EcoFlow Single Axis Solar Tracker – solarni tragač
399,00 €
SKU:
EF EFSAST
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 134 × 22,3 × 8,8 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 36Wh |
| Ciklus baterije | 500+ (80%) |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow Solar Parallel Connection Cable – paralelni spojni kabel
25,00 €
SKU:
EF PV-LTY2CBL0.3M
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 300 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 2x MC4 izlaza |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Super Flat Cable
19,00 €
SKU:
EFL-SuperFlatMC4Cable
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | 1x MC4 ulaz |
| Izlazi | 1x MC4 izlaz |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Delta Max Extra Battery
1.199,00 €
SKU:
EF-DELTA2000EB-US
| Težina | 20,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 46,5 × 23,6 × 28,2 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 2016 Wh |
| Ciklus baterije | 800+ ( 80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 50.4V, 1800W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 43V-58.4V 3200W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
EcoFlow DELTA Pro Smart Extra Battery
1.999,00 €
SKU:
DELTAProEB-US
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 3600 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,7 h (100%) |
| Ulazi | Ulaz za dodatni priključak za bateriju – 48V, 3200W maksimalno |
| Izlazi | Izlaz za dodatni priključak za bateriju – 45V do 54V, 4260W maksimalno |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Power Kits Console – monitor
349,00 €
SKU:
ZMM100MT
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 11,5 × 2,3 cm |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |







