Prikazujemo 17–22 od 22 rezultata
Dodaci
Veslo za kajak (lopatica) Jobe Blade
SKU:
486721022
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Veslo za SUP Jobe Aluminium SUP Paddle
SKU:
486721010
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Vodootporna torba Jobe Drybag 10-40L
23,00 € – 40,00 €Raspon cijena: od 23,00 € do 40,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
22001900
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | N/A |
| Proizvođač | Jobe |
| Veličina | 10L, 20L, 40L |
Vodootporna torbica Jobe Gadget Bag
SKU:
420021002
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 9 × 1 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Zračna pumpa Jobe 12V
SKU:
410019003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 11,5 × 12,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Zračna pumpa Jobe 230V
SKU:
410019001
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 11,5 × 12,5 cm |
| Proizvođač | Jobe |







