Prikazujemo 1–16 od 65 rezultata
DODACI
Ratio adapter Cordset (0.3m, 16A, Schuko, CEE)
SKU:
70022
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Inlet Economy 16A polyamid utičnica
SKU:
MP16-10-K
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Inlet stainless steel utičnica (16A, 32A, 50A)
SKU:
MP-16-32-50
97,20 € – 160,20 €Raspon cijena: od 97,20 € do 160,20 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
| Model | 16A, 32A, 50A |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
Ratio kabel 3×2.50mm² (15m, 16A, CEE)
SKU:
2821
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² (15m, 16A)
SKU:
2811
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² (25m, 16A, CEE)
SKU:
2822
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² (25m, 16A)
SKU:
2812
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² Extension cord sets (15m, 16A, CEE)
SKU:
2834
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² Extension cord sets (25m, 16A, CEE)
SKU:
2835
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3x4mm² (25m, 25A)
SKU:
2832
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x4mm² (15m, 25A)
SKU:
2836
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x6mm² (15m, 32A)
SKU:
2837
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x6mm² (25m, 32A)
SKU:
2838
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Outlet stainless steel utičnica (16A, 230V)
SKU:
MP16-230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Splitter cord set (0.5m, 16A, CEE)
SKU:
70024
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
EcoFlow 2 x 400W Rigid Solar Panel
SKU:
EF ZPTSP300-L-2
379,00 €
| Težina | 100 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 172,2 × 113,4 × 3,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 400W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 10 godina |







