Elektrooprema
Ratio kabel 3x4mm² (25m, 25A)
SKU:
2832
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x4mm² (15m, 25A)
SKU:
2836
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x6mm² (15m, 32A)
SKU:
2837
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel MP Cordset 3x6mm² (25m, 32A)
SKU:
2838
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Outlet stainless steel utičnica (16A, 230V)
SKU:
MP16-230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Splitter cord set (0.5m, 16A, CEE)
SKU:
70024
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Watersnake Easy Quick Release (brzoskidajuči nosač)
170,00 €
SKU:
55502
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Proizvođač | Watersnake |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest (100”-254cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 100W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest (72”-183cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 072W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Quest Instinct (87”-221cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 014S 087W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (60”-152cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 060W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (72”-183cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 072W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Zaštitna navlaka za Minn Kota Terrova (87”-221cm) Trolling Motor – Bijela
SKU:
MK 01S 087W
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
Baterija za električni vanbrodski motor – ePropulsion Spirit Battery Plus
1.237,00 €
SKU:
SP-B000-02
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Proizvođač | ePropulsion |
EcoFlow Delta 2 Extra Battery
599,00 €
SKU:
EF ZMR330-EB
| Težina | 9,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,5 × 26,7 × 37,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3000+ (80%) |
| Brzina punjenja | 120 min (100%) |
| Ulazi | Priključak za bateriju – 51,2 V = 1024 W maks. (X-Stream i solarno dvostruko punjenje) |
| Izlazi | Priključak za bateriju – 51.2V 2048W maks. |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3
749,00 €
SKU:
EF DELTA3-EU
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







