Elektrooprema
Humminbird UC H89 – Zaštita ekrana za HELIX 8 i 9
SKU:
780038-1
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird XPlore 10 CMSI+
SKU:
412010-1M
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird XPlore 12 CMSI+
SKU:
412020-1M
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Humminbird XPlore 9 CMSI+
SKU:
412000-1M
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Humminbird |
Navigacijski Senzor Watersnake Geo-Spot GPS
208,00 €
SKU:
55533
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Proizvođač | Watersnake |
Pramčani trolling motor Watersnake Geo-Spot GPS (65lb, 66″/167cm, 12V)
2.129,00 €
SKU:
55314
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Proizvođač | Watersnake |
Pramčani trolling motor Watersnake Geo-Spot GPS (80lb, 78″/198cm, 24V)
2.870,00 €
SKU:
55321
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Jamstvo (mj) | 24 |
| Proizvođač | Watersnake |
Ratio adapter Cordset (0.3m, 16A, Schuko, CEE)
SKU:
70022
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Inlet Economy 16A polyamid utičnica
SKU:
MP16-10-K
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio Inlet stainless steel utičnica (16A, 32A, 50A)
97,20 € – 160,20 €Raspon cijena: od 97,20 € do 160,20 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
MP-16-32-50
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
| Model | 16A, 32A, 50A |
Ratio kabel 3×2.50mm² (15m, 16A, CEE)
SKU:
2821
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² (15m, 16A)
SKU:
2811
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² (25m, 16A, CEE)
SKU:
2822
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² (25m, 16A)
SKU:
2812
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² Extension cord sets (15m, 16A, CEE)
SKU:
2834
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |
Ratio kabel 3×2.50mm² Extension cord sets (25m, 16A, CEE)
SKU:
2835
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Ratio Electric |







