Prikazuje se svih 4 rezultata
EXIDE Equipment (Flooded)
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 135Ah ET950
SKU:
ET950
281,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 19 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 135 Ah |
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 180Ah ET1300
SKU:
ET1300
358,00 €
| Težina | 50 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 180Ah |
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 230Ah ET1600
SKU:
ET1600
499,00 €
| Težina | 65 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 230 Ah |
Baterija Exide Equipment (Flooded) 12V 80Ah ET550
SKU:
ET550
175,00 €
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80 Ah |







