Prikazuje se svih 10 rezultata
EXIDE Equipment Gel
Baterija Exide Equipment Gel 12V 110Ah ES1200
SKU:
ES1200
467,00 €
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 120Ah ES1300
SKU:
ES1300
558,00 €
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34 × 17 × 28 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 120 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 120Ah ES1350
SKU:
ES1350
525,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 18 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 120 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 140Ah ES1600
SKU:
ES1600
630,00 €
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 140 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 210Ah ES2400
SKU:
ES2400
777,00 €
| Težina | 64 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 210 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 80Ah ES900
SKU:
ES900
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 85Ah ES950
SKU:
ES950
363,00 €
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 85 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 25Ah ES290
SKU:
ES290
149,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16 × 17 × 12 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 25 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 40Ah ES450
SKU:
ES450
199,00 €
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 17 × 17 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 40 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 56Ah ES650
SKU:
ES650
249,00 €
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 56 Ah |







