Prikazujemo 17–32 od 34 rezultata
Jedrilica
EcoFlow Delta 3 Plus
849,00 €
SKU:
EF DELTA3P-EU
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3
3.299,00 €
SKU:
EF DELTAPRO3-EU
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 4000 Wh |
| Snaga | 4 kW (8 kW udarna) |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 3 (UPS)
259,00 €
SKU:
EFRIVER3-UPS-EU-CBox
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Solarni set za brod (Baterija: 100Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-EXIDE-2x100W
| Težina | 44 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 31kg, 33×17×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 100Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 110Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-FLEX-100W
| Težina | 37 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 32kg, 33×17.1×22cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 110Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 130Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-2x100W
| Težina | 51 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 38kg, 41×17.6×22.7cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 130Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.65kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg (jedan), 98x58x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W (jedan), 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 165Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 56Ah)
SKU:
Solarni-Set-150Ah-175W-BOS56Ah
| Težina | 67 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 47kg, 48.5×17.2×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 165Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 6.8kg, 175x229x134mm |
Solarni set za brod (Baterija: 200Ah, Solarni panel: 2x100W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V, BOS LE300 112Ah)
2.447,00 €
SKU:
Solarni-Set-200Ah-2x100W-BOS112Ah
| Težina | 77 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 58.6kg, 53.2×20.6×21.5cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 200Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 6.2kg, 98×58.6x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
| LiFePO4 modul (težina i dimenzije) | 11kg, 175x229x268mm |
Solarni set za brod (Baterija: 220Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
SKU:
Solarni-Set-175W-220Ah
| Težina | 80 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 66kg, 52,2×23,8×24cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 250Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 250Ah, Solarni panel: 175W, MPPT: 100/20 – 12/24/48V)
988,00 €
SKU:
Solarni-Set-175W-220Ah-old
| Težina | 84 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 71.3kg, 52,0×26,8×20,3cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 250Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 1kg, 100x131x60mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24/48V, 20A |
| MPPT (snaga 12/24/48V) | 290/580/1160W |
| Panel (težina i dimenzije) | 12kg, 117.6×76.2x3cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 175W, 25% |
| Panel (napon i struja) | 25.5V, 8.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 55Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
418,00 €
SKU:
Solarni-Set-FLEX-100W-55Ah
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 16.1kg, 22,9×13,8×20,8cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 55Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
Solarni set za brod (Baterija: 95Ah, Fleksibilni solarni panel: 100W, MPPT: 75/15 – 12/24V)
SKU:
Solarni-Set-EXIDE-FLEX-100W
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Baterija (težina i dimenzije) | 22kg, 30×17×22cm |
| Baterija (kapacitet i napon) | 95Ah, 12V |
| MPPT (težina i dimenzije) | 0.50kg, 100x113x40mm |
| MPPT (napon i struja punjenja) | 12/24V, 15A |
| MPPT (snaga 12/24V) | 220/440W |
| Panel (težina i dimenzije) | 2.3kg, 105.5×61.2×2.5cm |
| Panel (snaga i učinkovitost) | 100W, 23% |
| Panel (napon i struja) | 20.3V, 6.3A |
EcoFlow Power Kits Console – monitor
349,00 €
SKU:
ZMM100MT
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 11,5 × 2,3 cm |
| Snaga | Ne |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow Power Kits Power Hub
1.999,00 €
SKU:
ZMM100HUB-EU
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 48 × 14 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 2 – 15 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2,5h (100%) |
| Ulazi | 1x AC ulaz – 100V~120V Max.30A, Max. 3000W 3x auto punjač – 13~60V 30A, Max. 1600W svaki 3x solarni punjač – 15V~60V 30A, Max. 1600W svaki |
| Izlazi | 1x DC izlaz – 13.6V 70A ili 26.4V 60A 2x AC izlaz – 100V~120V / 50Hz or 60Hz, 3600W (7200W maksimalna snaga) |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 5 godina |







