Prikazujemo 1–16 od 78 rezultata
LiFePO4 baterije
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, NG
SKU:
BAT512120620
1.268,00 €
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23,5 × 34,1 × 16 cm |
| Proizvođač | Victron |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 100Ah, 1280Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512110610
912,00 €
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 180Ah, 2304Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512118610
990,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512120610
1.335,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 50Ah, 640Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512050610
555,00 €
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,8 × 14,7 × 19,9 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 640Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 100Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT524110610
1.675,00 €
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 65,0 × 16,3 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 200Ah, 5120Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT524120610
2.555,00 €
| Težina | 39 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 65,0 × 16,3 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 5120Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Lithtech TE12100 (LiFePO4, 12V, 100Ah, 1280Wh)
SKU:
TE12100B
399,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 16,8 × 20 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 100Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE12314 (LiFePO4, 12V, 314Ah, 3840Wh)
SKU:
TE12314B
699,00 €
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 314Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE24200 (LiFePO4, 24V, 200Ah, 5120Wh)
SKU:
TE24200B
899,00 €
| Težina | 36 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26,9 × 22 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 24V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE12200 (LiFePO4, 12V, 200Ah, 2560Wh)
SKU:
TE12200B
499,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,7 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 200Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Lithtech TE24100 (LiFePO4, 24V, 100Ah, 2560Wh)
SKU:
TE24100B
529,00 €
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,7 × 17 × 24 cm |
| Proizvođač | Lithtech |
| Nazivni napon | 24V |
| Kapacitet | 100Ah |
| Ciklus baterije | 5000 |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B12100 (LiFePO4, 12V, 100Ah, IP67)
SKU:
B12100
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,5 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 100 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B24100H (LiFePO4, 24V, 100Ah, IP67)
SKU:
B24100H
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,5 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 24V |
| Kapacitet | 100 Ah, 2.56 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B36100H (LiFePO4, 36V, 100Ah, IP67)
SKU:
B36100H
| Težina | 34 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 26 × 26 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 36V |
| Kapacitet | 100 Ah, 3.84 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija RoyPow B48100A (LiFePO4, 51V, 100Ah, IP67)
SKU:
B48100A
| Težina | 42 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 37,9 × 38 × 26,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 51V |
| Kapacitet | 100 Ah, 5.12 kWh |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 5 godina |







