Prikazujemo 1–16 od 58 rezultata
AGM baterija
Baterija Victron AGM 12V, 130Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412121084
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41 × 17,6 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 130Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 110Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412101084
| Težina | 32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17,1 × 22 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 165Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412151084
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 17,2 × 24 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 165 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 90Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412800084
| Težina | 27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 16,7 × 18,3 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 90 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Victron AGM 12V, 60Ah, Deep Cycle
SKU:
BAT412550084
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,9 × 13,8 × 22,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | AGM |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 60 Ah |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 110Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-100
| Težina | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,7 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 110Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 130Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-110
| Težina | 33,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,1 × 17,6 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 130Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 150Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-150
| Težina | 45,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,1 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 150Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-75
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 110Ah ES1200
SKU:
ES1200
467,00 €
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 26 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 110Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 120Ah ES1300
SKU:
ES1300
558,00 €
| Težina | 38 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34 × 17 × 28 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 120 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 120Ah ES1350
SKU:
ES1350
525,00 €
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 18 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 120 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 140Ah ES1600
SKU:
ES1600
630,00 €
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 140 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 210Ah ES2400
SKU:
ES2400
777,00 €
| Težina | 64 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 210 Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 80Ah ES900
SKU:
ES900
| Težina | 26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 80Ah |
Baterija Exide Equipment Gel 12V 85Ah ES950
SKU:
ES950
363,00 €
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33 × 17 × 23 cm |
| Proizvođač | Exide |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 85 Ah |







