Prikazujemo 1–16 od 64 rezultata
Baterije za nautiku
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 100Ah, 1280Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512110610
912,00 €
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 180Ah, 2304Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512118610
990,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2304Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 200Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512120610
1.335,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,1 × 15,2 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 12.8V, 50Ah, 640Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT512050610
555,00 €
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,8 × 14,7 × 19,9 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 640Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 100Ah, 2560Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT524110610
1.675,00 €
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 65,0 × 16,3 × 19,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Victron LiFePO4 25.6V, 200Ah, 5120Wh, BTV, Bluetooth Smart – nema BMS
SKU:
BAT524120610
2.555,00 €
| Težina | 39 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 65,0 × 16,3 × 23,7 cm |
| Proizvođač | Victron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 5120Wh |
| Ciklus baterije | 2500+ (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 3 godine |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 110Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-100
| Težina | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,7 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 110Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 130Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-110
| Težina | 33,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,1 × 17,6 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 130Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 150Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-150
| Težina | 45,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,1 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 150Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-75
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (190Ah, EFB 930 190 105)
SKU:
930190105
| Težina | 47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 22 × 22 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 190Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 1050A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (240Ah, EFB 930 240 120)
SKU:
930240120
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 240Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 1200A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (60Ah, EFB 930 060 064)
SKU:
930060064
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 60Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 640A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (70Ah, EFB 930 070 076)
SKU:
930070076
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 70Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 760A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (80Ah, EFB 930 080 080)
SKU:
930080080
| Težina | 22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 31 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 80Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 800A |
Baterija Varta Professional Dual Purpose (95Ah, EFB 930 095 085)
SKU:
930095085
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35 × 17 × 19 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 95Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 850A |







