Prikazujemo 1–16 od 33 rezultata
Baterije za UPS
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 110Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-100
| Težina | 30,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,7 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 110Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 130Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-110
| Težina | 33,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,1 × 17,6 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 130Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 150Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-150
| Težina | 45,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,1 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 150Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-75
| Težina | 25,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat AGM 12V, 160Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
EDC12-150
403,00 €
| Težina | 45,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,4 × 17,1 × 24,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 160Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
EDC12-200
527,00 €
| Težina | 59 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53 × 20,6 × 22,2 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 270Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
EDC12-270
656,00 €
| Težina | 77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52 × 26,8 × 22,4 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 270 Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M8 |
Baterija Ecobat AGM 12V, 75Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
EDC12-75
206,00 €
| Težina | 25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 16,9 × 21,1 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | AGM |
| Kapacitet | 75Ah |
| Napon | 12V |
| Terminali | M6 |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 120Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-120
389,00 €
| Težina | 39,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40,7 × 17,4 × 20,8 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 120Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 180Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-180
589,00 €
| Težina | 56,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53,2 × 20,6 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 180Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-200
609,00 €
| Težina | 58,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53,2 × 20,6 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 220Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-220
659,00 €
| Težina | 65,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 220Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 24Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-24
89,00 €
| Težina | 8,4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,6 × 17,5 × 12,6 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 24Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 24Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-24-2
69,00 €
| Težina | 6,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,7 × 16,7 × 16,7 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 24Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 250Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-250
719,00 €
| Težina | 71,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,0 × 26,8 × 20,3 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 250Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 26Ah, VRLA, bez održavanja
SKU:
ECLC12-26
99,00 €
| Težina | 8,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,5 × 12,6 × 17,4 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 26Ah |
| Napon | 12V |







