Prikazuje se svih 13 rezultata
EcoFlow
EcoFlow 175W Rigidni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR175W-1-AKIT-1
149,00 €
| Proizvođač | EcoFlow |
|---|---|
| Snaga | 175 W |
| Učinkovitost (%) | 25 |
| Napon otvorenog kruga (V) | 25.5 |
| Kratkospojna struja (A) | 8.3 |
| Dimenzije | 117.6 x 76.2 x 3 |
| Težina | 12 kg |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Camping Light
SKU:
EF SCLI-B
69,00 €
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Kapacitet | 7200 mAh, 7200mAh |
| Jačina svjetlosti | 660 lm |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
EcoFlow Delta 3
SKU:
EF DELTA3-EU
749,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta 3 Plus
SKU:
EF DELTA3P-EU
849,00 €
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39,8 × 20 × 28,4 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Snaga | 1800W, 2400W, 3600W |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3
SKU:
EF DELTAPRO3-EU
3.299,00 €
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 4000 Wh |
| Snaga | 4 kW (8 kW udarna) |
| Ciklus baterije | 4000 |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro 3 (800W Solarni Panel)
SKU:
EF DELTAPRO3-EU - EF ZPTSP300
3.678,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 69 × 34 × 41 cm |
| Utičnice | 5x AC Utičnica |
| Snaga | 4000W |
| Snaga X-Boost / Udarna | 6000W / 8000W |
| Kapacitet | 4096Wh |
| Maksimalni solarni ulaz | LPV: 11-60V, 1000W HPV: 30-150V,1600W |
| Wi-fi | DA |
| Bluetooth | DA |
| Jamstvo (mj) | 60 |
EcoFlow River 3 (UPS)
SKU:
EFRIVER3-UPS-EU-CBox
259,00 €
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 21,2 × 11,3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Kapacitet | 245Wh |
| Snaga | 300W, 600W X-Boost |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
EcoFlow Stream – Solarna Elektrana za Balkon
SKU:
EF Stream-Balkon
699,00 € – 899,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 899,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Ograda | Betonska, Rešetkasta, Staklena |
| Model | Mikroinverter + 2x400W Solarni Paneli, Mikroinverter + 2x450W Solarni Paneli, Mikroinverter + 2x520W Solarni Paneli |
| Istaknuta obavijest | NOVO |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
EcoFlow Stream – Solarna Elektrana za Krov
SKU:
EF Stream-Vrt-1
649,00 € – 849,00 €Raspon cijena: od 649,00 € do 849,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Krov | Ravan, Kosi |
| Model | Mikroinverter + 2x400W Solarni Paneli, Mikroinverter + 2x450W Solarni Paneli, Mikroinverter + 2x520W Solarni Paneli |
| Istaknuta obavijest | NOVO |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
EcoFlow Stream – Solarna Elektrana za Vrt / Dvorište
SKU:
EF Stream-Vrt
649,00 € – 749,00 €Raspon cijena: od 649,00 € do 749,00 €
| Težina | 99 kg |
|---|---|
| Postolje | Ravna podloga, Podesivo |
| Model | Mikroinverter + 2x400W Solarni Paneli, Mikroinverter + 2x450W Solarni Paneli, Mikroinverter + 2x520W Solarni Paneli |
| Istaknuta obavijest | NOVO |
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
EcoFlow Wave 3 Dodatna Baterija
SKU:
EF WAVE3-EB
699,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51,6 × 28,1 × 11,1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Jamstvo | 24 |
EcoFlow Stream – Plug & Play Solarna Elektrana
| Model | STREAM Basic Set (3.84kWh), STREAM Standard Set, STREAM Basic Set (1040 Wp), STREAM Ultra Set (2080 Wp), STREAM Advanced Set (2080 Wp), STREAM Premium Set (2980 Wp) |
|---|---|
| Istaknuta obavijest | NOVO |







