Prikazuje se svih 12 rezultata
Kapacitet od 201Ah do 300Ah
Baterija Varta Professional Dual Purpose (240Ah, EFB 930 240 120)
SKU:
930240120
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51 × 27 × 24 cm |
| Proizvođač | Varta |
| Tip baterije | EFB |
| Kapacitet | 240Ah |
| Napon | 12V |
| Struja hladnog starta | 1200A |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 220Ah, VRLA, bez održavanja
659,00 €
SKU:
ECLC12-220
| Težina | 65,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 220Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 250Ah, VRLA, bez održavanja
719,00 €
SKU:
ECLC12-250
| Težina | 71,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,0 × 26,8 × 20,3 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 250Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 12V, 270Ah, VRLA, bez održavanja
699,00 €
SKU:
ECLC12-270
| Težina | 77,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,0 × 26,8 × 22,0 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 270Ah |
| Napon | 12V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 200Ah, VRLA, bez održavanja
299,00 €
SKU:
ECLC6-200
| Težina | 30,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30,6 × 16,8 × 22,0 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 200Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 225Ah, VRLA, bez održavanja
319,00 €
SKU:
ECLC6-225
| Težina | 29,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 18,0 × 24,6 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 225Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 245Ah, VRLA, bez održavanja
339,00 €
SKU:
ECLC6-245
| Težina | 30,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,5 × 18,7 × 27,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 245Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ecobat Lead Crystal 6V, 250Ah, VRLA, bez održavanja
389,00 €
SKU:
ECLC6-250
| Težina | 34,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,0 × 18,0 × 26,5 cm |
| Proizvođač | Ecobat |
| Tip baterije | Lead crystal |
| Kapacitet | 250Ah |
| Napon | 6V |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 280Ah, 3584Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
1.639,00 €
SKU:
ULM-12-280
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 33,0 × 19,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3584Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 280Ah, 3584Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Automatsko Grijanje Baterije
1.719,00 €
SKU:
ULM-12-280H
| Težina | 31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 33,0 × 19,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3584Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 300Ah, 3840Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
1.699,00 €
SKU:
UBL-12-300-PRO
| Težina | 28,25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 3840Wh |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 300Ah, 3840Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS, Metalno kućište
1.749,00 €
SKU:
ULM-12-300
| Težina | 40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,0 × 43,0 × 16,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 3840Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |







