Prikazujemo 1–16 od 26 rezultata
Motor
Baterija za električni vanbrodski motor – ePropulsion Spirit Battery Plus
SKU:
SP-B000-02
1.237,00 €
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Proizvođač | ePropulsion |
Električni vanbrodski motor ePropulsion eLite 500W
SKU:
EL-0500-00
1.211,00 €
| Težina | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29,7 × 7,5 × 89 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 500 W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Evo (1kW, bez baterije, duga osovina)
SKU:
SE-TTTT-L0
1.415,00 €
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 92 × 27,5 × 115 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Plus (1kW, baterija, duga osovina)
SKU:
SP-0000-L1
2.356,00 €
| Težina | 19,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88 × 27 × 123 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Električni vanbrodski motor ePropulsion Spirit 1.0 Plus (1kW, baterija, kratka osovina)
SKU:
SP-0000-S1
2.356,00 €
| Težina | 19,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 88 × 27 × 123 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
| Snaga | 1000W |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
Konektor za Trolling Motore Minn Kota MKR-28 (12-48V DC, 60A)
SKU:
1865120
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 5 godina |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 112lbs, Osovina: 132cm 52″, 36V)
SKU:
1363860
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 45lbs, Osovina: 91cm 36″, 12V)
SKU:
1363844
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 55lbs, Osovina: 107cm 42″, 12V)
SKU:
1363856
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 80lbs, Osovina: 107cm 42″, 24V)
SKU:
1363831
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Nosač Minn Kota RTA-17 za 54″ i 60″ Riptide Trolling Motore
SKU:
1854017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Nosač Minn Kota RTA-55 za Quest Trolling Motore
SKU:
1854055
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Nosač Minn Kota RTA-62 za 72″-112″ za Trolling Motore
SKU:
1854062
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Instinct QUEST (Snaga: 90-115lbs, Osovina: 183cm 72″, 24-36V)
SKU:
1358561
| Težina | 42 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova (Snaga: 112lbs, Osovina: 183cm 72″, 36V)
SKU:
1363791
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova (Snaga: 112lbs, Osovina: 221cm 87″, 36V)
SKU:
1363792
| Težina | 28 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |







