Prikazujemo 17–26 od 26 rezultata
Motor
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova (Snaga: 55lbs, Osovina: 137cm 54″, 12V)
SKU:
1363770
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova (Snaga: 80lbs, Osovina: 152cm 60″, 24V)
SKU:
1363786M
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Instinct Quest (Snaga: 90-115lbs, Osovina: 254cm 100″, 24/36V) iPilot LINK
SKU:
1358563
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova (Snaga: 80lbs, Osovina: 183cm 72″, 24V)
SKU:
1363787
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova Quest (Snaga: 90-115lbs, Osovina: 152cm 60″, 24/36V)
SKU:
1363900
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova Quest (Snaga: 90-115lbs, Osovina: 221cm 87″, 24/36V) iPilot LINK
SKU:
1363902
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova Quest (Snaga: 90-115lbs, Osovina: 254cm 100″, 24/36V) iPilot LINK
SKU:
1363903
| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Pramčani trolling motor Minn Kota Riptide Terrova WR (Snaga: 55lbs, Osovina: 152cm 60″, 12V)
SKU:
1363771
| Težina | 23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 183,52 × 39,70 × 22,86 cm |
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Punjač (12V) za ePropulsion eLite električni vanbrodski motor
73,00 €
SKU:
EL-C002-00
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13,2 × 5,9 × 3,1 cm |
| Proizvođač | ePropulsion |
Punjač (220V) za ePropulsion Spirit 1.0 Plus električni vanbrodski motor
110,00 €
SKU:
SP-C001-00
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Proizvođač | ePropulsion |







