Prikazuje se svih 11 rezultata
Nautika
EcoFlow Delta 2 (400W Prijenosni Solarni Panel)
SKU:
EF ZMR330-EU - EF SOLAR400W
1.448,00 €
| Težina | 29 kg |
|---|---|
| Utičnice | 4x AC utičnice |
| Kapacitet | 1024Wh |
| Maksimalni solarni ulaz: | 500W |
| Wi-fi | DA |
| Bluetooth | DA |
| Dimenzije (cm) | 40 x 21.1 x 28.1 |
| Težina (kg) | 12 |
| Jamstvo (mj) | 60 |
| Istaknuta obavijest | Poklon |
EcoFlow NextGen 160W Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR160W-N
249,00 €
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Snaga | 160W |
| Dimenzije (cm) | 60 x 161 x 2.5 |
| Težina (kg) | 5,6 |
| Jamstvo (mj) | 24 |
EcoFlow NextGen 220W Dvostrani Prijenosni Solarni Panel
SKU:
EF SOLAR220W-N
399,00 €
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Snaga | 220W + 175W |
| Dimenzije (cm) | 61 x 215 x 25, 61 x 59 x 32 |
| Težina (kg) | 7 |
| Jamstvo (mj) | 24 |
EcoFlow River 2 Pro (220W Prijenosni Solarni Panel)
SKU:
EF ZMR620-B-EU - EF SOLAR220W
948,00 €
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Utičnice | 3x AC utičnice |
| Kapacitet | 768Wh |
| Maksimalni solarni ulaz: | 220W |
| Wi-fi | DA |
| Bluetooth | DA |
| Dimenzije (cm) | 27 x 26 x 22.6 |
| Težina (kg) | 7,8 |
| Jamstvo (mj) | 60 |
| Istaknuta obavijest | Poklon |
Baterija Ultimatron AGM, 12V, 200Ah, 2400Wh, Deep-Cycle
SKU:
JM-12-200
409,00 €
| Težina | 57 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 24,0 × 21,9 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Kapacitet | 2400Wh |
| Nazivni napon | 12V |
| Jamstvo | 2 godine |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 100Ah, 1280Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-100
669,00 €
| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33,0 × 17,2 × 21,5 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 1280Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 12.8V, 50Ah, 640Wh, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-12-50E
399,00 €
| Težina | 5,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 22,8 × 14,5 × 20,8 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 640Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 12,8V |
| Jamstvo | 5 godina |
Baterija Ultimatron LiFePO4 Litij-ionska, 25.6V, 100Ah, 2560Wh, Bluetooth, Integrirani Smart BMS
SKU:
UBL-24-100
1.189,00 €
| Težina | 22,68 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 52,2 × 21,8 × 24,0 cm |
| Proizvođač | Ultimatron |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Kapacitet | 2560Wh |
| Ciklus baterije | 6000 (80%) |
| Nazivni napon | 25,6V |
| Jamstvo | 5 godina |
EcoFlow Delta 2
SKU:
EF ZMR330-EU
799,00 €
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21,1 × 28,1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 1800 W |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 50 min (0-80%) |
| Ulazi | AC punjač – 1200W Solarni punjač – 500W maksimalno, 11-60V, 15A Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – ukupno 1800 W (udar 2700 W) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro
SKU:
EF-DELTA-PRO
3.799,00 €
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 3600Wh / 48V |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | AC punjač – 230V ~ 2875W maksimum AC ulazni napon – 100-120V ~ 12.5A, 220-240V ~ 12.5A, 50Hz/60Hz Solarni punjač – 11-150V / 15A maksimum, 1600W maksimum Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 3600 W (udar 7200 W), 230V~ (50Hz/60Hz) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum po izlazu 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum po izlazu 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A, 38 W maksimum po izlazu 1x Anderson izlaz – 12.6V, 30A, 378 W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







