Prikazuje se svih 6 rezultata
solarni paneli za brodice forum
ActiveSOL Navy-Blue BIMINI 109W
721,00 €
SKU:
NBB-110B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 111 × 57 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 109W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 143W
949,00 €
SKU:
NBX-150B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 143W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 164W
1.085,00 €
SKU:
NBX-170B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 164W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 96W
630,00 €
SKU:
NBX-100B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 96W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 100W Fleksibilni Solarni Panel
129,00 €
SKU:
EF ZMS330
| Težina | 2,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 105,5 × 61,2 × 2,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W (+/-5W) |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | MC4 |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
159,00 €
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







