Prikazuje se svih 16 rezultata
Solarni paneli
ActiveSOL Green STANDARD 107W
508,00 €
SKU:
GRS-110M-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 97 × 69 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 107W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
ActiveSOL Green STANDARD 155W
736,00 €
SKU:
GRS-155M-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 136 × 69 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 155W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 24 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 146W
839,00 €
SKU:
GRX-150B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 146W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 167W
960,00 €
SKU:
GRX-170B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 167W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Green XTREME 97W
557,00 €
SKU:
GRX-100B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,2 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 97W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue BIMINI 109W
721,00 €
SKU:
NBB-110B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 111 × 57 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 109W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 143W
949,00 €
SKU:
NBX-150B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 143W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 164W
1.085,00 €
SKU:
NBX-170B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 108 × 78 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 164W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
ActiveSOL Navy-Blue XTREME 96W
630,00 €
SKU:
NBX-100B-WA
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 96 × 53 × 0,3 cm |
| Proizvođač | ActiveSOL |
| Snaga | 96W |
| Izlazi | 2x MC4 |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow 2 x 100W Rigid Solar Panel
159,00 €
SKU:
EF ZMS331-2AKIT-2
| Težina | 6,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98 × 58,6 × 3 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Snaga | 100W |
| Kapacitet | Ne |
| Ciklus baterije | Ne |
| Brzina punjenja | Ne |
| Ulazi | Ne |
| Izlazi | 2x solarni na MC4 kabel |
| Wi-Fi | Ne |
| Bluetooth | Ne |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Stream – Solarna Elektrana za Balkon
699,00 € – 899,00 €Raspon cijena: od 699,00 € do 899,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
EF Stream-Balkon
EcoFlow Stream – Solarna Elektrana za Krov
649,00 € – 849,00 €Raspon cijena: od 649,00 € do 849,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
EF Stream-Vrt-1
EcoFlow Stream – Solarna Elektrana za Vrt / Dvorište
649,00 € – 749,00 €Raspon cijena: od 649,00 € do 749,00 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
EF Stream-Vrt







