Prikazuje se svih 5 rezultata
Tihi agregat za struju
EcoFlow Delta 2
799,00 €
SKU:
EF ZMR330-EU
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 21,1 × 28,1 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 1800 W |
| Kapacitet | 1024 Wh |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 50 min (0-80%) |
| Ulazi | AC punjač – 1200W Solarni punjač – 500W maksimalno, 11-60V, 15A Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – ukupno 1800 W (udar 2700 W) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow Delta Pro
3.799,00 €
SKU:
EF-DELTA-PRO
| Težina | 45 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63,5 × 28,5 × 41,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 3600 W |
| Kapacitet | 3600Wh / 48V |
| Ciklus baterije | 3500+ (80%) |
| Brzina punjenja | 2h (100%) |
| Ulazi | AC punjač – 230V ~ 2875W maksimum AC ulazni napon – 100-120V ~ 12.5A, 220-240V ~ 12.5A, 50Hz/60Hz Solarni punjač – 11-150V / 15A maksimum, 1600W maksimum Auto punjač – podržava 12V/24V bateriju, standardno 8A |
| Izlazi | 4x AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 3600 W (udar 7200 W), 230V~ (50Hz/60Hz) 2x USB-A izlaz – 5V, 2,4A, 12W maksimum po izlazu 2x USB-A brzi punjač – 5V, 2.4A / 9V, 2A / 12V, 1.5A, 18W maksimum 2x USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V, 5A, 100W maksimum po izlazu 1x auto punjač – 12.6V, 10A, 126W maksimum 2x DC5521 izlaz – 12.6V, 3A, 38 W maksimum po izlazu 1x Anderson izlaz – 12.6V, 30A, 378 W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
EcoFlow River 2
249,00 €
SKU:
EF-ZMR600-B-EU
| Težina | 3,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24,4 × 21,6 × 14,5 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 300 W |
| Kapacitet | 256 Wh (20Ah / 12.8V ) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 1h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 8A maksimum DC ulaz – 11-30V ~ 110W, 8A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 3A, 60W maksimum |
| Izlaz | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 300 W (udar 600 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 3A, 60W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 8A, 100W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2 Max
399,00 €
SKU:
EF ZMR610-B-EU
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,9 × 25,9 × 19,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 500 W |
| Kapacitet | 512 Wh (20Ah / 25.6V) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 1h (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 10A maksimum DC ulaz – 11-50V ~ 220W, 13A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum |
| Izlaz | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 500 W (udar 1000 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 10A/3A/3A, 126W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |
EcoFlow River 2 Pro
549,00 €
SKU:
EF ZMR620-B-EU
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26,9 × 25,9 × 22,6 cm |
| Proizvođač | EcoFlow |
| Tip baterije | LFP/LiFePO4 |
| Snaga | 800 W |
| Kapacitet | 768 Wh (40Ah / 19.2V) |
| Ciklus baterije | 3000+ (100%) |
| Brzina punjenja | 70 min (100%) |
| Ulazi | AC ulaz- 220-240V ~ 50Hz/60Hz, 10A maksimum DC ulaz – 11-50V ~ 220W, 13A maksimum USB-C ulaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum |
| Izlazi | AC izlaz – čisti sinusni val, ukupno 800 W (udar 1600 W), 230V~ (50Hz/60Hz) USB-C izlaz – 5/9/12/15/20V ~ 5A, 100W maksimum USB-A izlaz – 5V ~ 2.4A , 12W maksimum po izlazu DC izlaz – 12.6V ~ 10A/3A/3A, 126W maksimum |
| WI-FI | Da |
| Bluetooth | Da |
| UPS funkcija | Ne |
| Jamstvo | 60 mjeseci |







