Prikazujemo 1–16 od 32 rezultata
Trolling
Baterija RoyPow B12100 (LiFePO4, 12V, 100Ah, IP67)
SKU:
B12100
Baterija RoyPow B24100H (LiFePO4, 24V, 100Ah, IP67)
SKU:
B24100H
Baterija RoyPow B36100H (LiFePO4, 36V, 100Ah, IP67)
SKU:
B36100H
Baterija RoyPow B48100A (LiFePO4, 51V, 100Ah, IP67)
SKU:
B48100A
Baterija RoyPow S12105 (LiFePO4, 12V, 105Ah, IP65)
SKU:
S12105C
Baterija RoyPow S12200B (LiFePO4, 12V, 200Ah, IP65)
SKU:
S12200B
Baterija RoyPow S1230 (LiFePO4, 12V, 30Ah, IP54)
SKU:
S1230H
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19,5 × 13 × 16,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 30 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Baterija RoyPow S1250 (LiFePO4, 12V, 50Ah, IP65)
SKU:
S1250H
| Težina | 6,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,8 × 16,6 × 22,5 cm |
| Proizvođač | RoyPow |
| Nazivni napon | 12V |
| Kapacitet | 50 Ah |
| Ciklus baterije | 3500+ |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Konektor za Trolling Motore Minn Kota MKR-28 (12-48V DC, 60A)
SKU:
1865120
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 112lbs, Osovina: 132cm 52″, 36V)
SKU:
1363860
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 45lbs, Osovina: 91cm 36″, 12V)
SKU:
1363844
| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 55lbs, Osovina: 107cm 42″, 12V)
SKU:
1363856
| Težina | 21 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Krmeni trolling motor Minn Kota Riptide Transom (Snaga: 80lbs, Osovina: 107cm 42″, 24V)
SKU:
1363831
| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 2 godine, 3 godine uz RoyPow bateriju! |
Nosač Minn Kota RTA-17 za 54″ i 60″ Riptide Trolling Motore
SKU:
1854017
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Nosač Minn Kota RTA-55 za Quest Trolling Motore
SKU:
1854055
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |
Nosač Minn Kota RTA-62 za 72″-112″ za Trolling Motore
SKU:
1854062
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Minn Kota |
| Jamstvo | 12 mjeseci |







