Prikazuje se svih 15 rezultata
Tube
Karabinjeri za uže Jobe Cable Bridle Stainless Hooks 2.4m
SKU:
210017030
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 240 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za Kneeboard Jobe Tow Hook Handle Red
SKU:
211220007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1980 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za skijanje na vodi Jobe Transfer Ski Combo
29,86 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
211
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1800 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Konop za vuču tube Jobe Towrope 2P
SKU:
211922001
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
Konop za vuču tube Jobe Watersports Bridle 2P
SKU:
210017031
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 243 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za vuču tube za 4 osobe Jobe Towrope 4P
SKU:
211920008
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1676 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Konop za Wakeboard Jobe Prime Wake Combo
44,99 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
2113
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1980 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Boja | Crvena, Plava |
Podvodni skuter Jobe Infinity Seascooter PRO
SKU:
281024010
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 58 × 24 × 13 cm |
| Proizvođač | Jobe |
Tuba Jobe Binar Towable 2023 (dvije osobe)
SKU:
230223001
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Double Trouble Towable (dvije osobe)
185,00 € – 199,99 €Raspon cijena: od 185,00 € do 199,99 €
Odaberi opcije
Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije se mogu odabrati na stranici proizvoda
SKU:
23022
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 132 × 180 × 43 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Boja | Plava, Crvena |
Tuba Jobe Hotseat Towable Steel Blue (jedna osoba)
SKU:
230124003
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Proton 2023 (dvije osobe)
SKU:
230223004
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 170 × 180 × 75 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Rumble Towable Red 2023 (jedna osoba)
SKU:
230123002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba Jobe Scout Towable (dvije osobe)
SKU:
230220005
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 167 × 50 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
Tuba za djecu Jobe Shark Trainer (jedna osoba)
SKU:
230120002
| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 133 × 89 × 47 cm |
| Proizvođač | Jobe |
| Jamstvo | 36 mjeseci |







